Personal

Sven Josefsson  Direktnr: 0345-515 458 
sven.josefsson@hylte-lantman.com

Jakt, trädgårdsmaskiner, tak & fönster

Anton  Bodi  Direktnr: 0345-515 434
anton.bodi@hylte-lantman.com
Jakt

Lars  Kärrman Direktnr: 0345-515 432
lars.karrman@hylte-lantman.com
Jakt

Roger Apelqvist  Direktnr: 0345-515 437
roger.apelqvist@hylte-lantman.com
Kläder, skor & jakt

Roger KarlssonDirektnr: 0345-515 455
roger.karlsson@hylte-lantman.com
Maskiner, gräsklippare, elverktyg, reservdelar

Inge Sundqvist   Direktnr: 0345-515 459

inge.sundqvist@hylte-lantman.com

Skogsmaskiner, gräsklippare, elverktyg, reservdelar

Fredrik LûdeckeDirektnr: 0345-515 433

fredrik.ludecke@hylte-lantman.com
Innovation- & teknikansvarig, purchase manager/inköpsansvarig import och export.

John Erik Andersson

john-erik.andersson@hylte-lantman.com
Elektronikservice & Support.

Simon Lorentzon Direktnr: 0345-515 462

simon.lorentzon@hylte-lantman.com
Service & support

Tommy Persson  Direktnr: 0345-515 446
tommy.persson@hylte-lantman.com
Skogsmaskiner, gräsklippare & elverktyg. Lantbruk, lager

Madeleine Hedlund   Direktnr: 0345-515 454
madeleine.hedlund@hylte-lantman.com
Trädgårdsmöbler, trädgård, kläder & skor

Martina Karlsson  Direktnr: 0345-515 440
martina.karlsson@hylte-lantman.com
Ekonomiansvarig, trädgårdsmöbler, lantbruk och djurfoder

Lena Gustavsson   Direktnr: 0345-515 460
lena.gustavsson@hylte-lantman.com
Trädgårdsmöbler, färg, administration, utleverans Schenker

Markus Fredriksson  Direktnr: 0345-515 406
markus.fredriksson@hylte-lantman.com
Utleverans postpaket

Annika Andersson  Direktnr: 0345-515 406
annika.andersson@hylte-lantman.com
Utleverans postpaket

Kim Kronberg  Direktnr: 0345-515 406
kim.kronberg@hylte-lantman.com
Utleverans postpaket

Emelie Ludecke  Direktnr: 0345-515 441
emelie.ludecke@hylte-lantman.com
Marknadsföring 

Marie Carlberg  Direktnr: 0345-515 442
marie.carlbergh@hylte-lantman.com
Annonsering, Kläder & Skor

Anna-Karin  Direktnr: 0345-515 441
anna-karin.holmbergh@hylte-lantman.com
Annonsering, Kläder & Skor

Thomas  Johansson Direktnr: 0345-515 444
thomas.johansson@hylte-lantman.com
Verkstad/reservdelar: gräsklippare, motorsåg, ATV

Andreas Magnusson   Direktnr: 0345-515 448
sagomotor@telia.com Tel.0345-71861
Verkstad/reservdelar: gräsklippare, motorsåg, ATV

Bertil Sjögren Direktnr: 0345-515 438
verkstad@hylte-lantman.com
Verkstad/reservdelar: gräsklippare, motorsåg, ATV, elcyklar

Torbjörn Mårtensson   Direktnr: 0345-515 457

Lager

Bengt Jönsson   Direktnr: 0345-515 435

bengt.jonsson@hylte-lantman.com
Lager

Niklas Johansson   Direktnr: 0345-515 439
Lager

Karl-Göran Carlsson   Direktnr: 0345-515 451

karl-goran.karlsson@hylte-lantman.com
Styrelseordförande

Anders Carlsson   Direktnr: 0345- 515 436
anders.carlsson@hylte-lantman.com
VD